Podkarpackie Nagrody Mody Rozdane!

 

Cieszymy się wygraną w kategorii fotograf roku 2013 !!!

06.02.2014 roku w klubie muzycznym Szafa  odbyło się rozdanie statuetek Podkarpackich Nagród Mody 2013 - kategoria Fotograf Roku należała do Nas!

Wszystkich czterdziestu nominowanych wyczytywała Pani Elżbieta Lewicka, a statuetki wręczały znane podkarpackie osobistości, m.in. radna Marta Niewczas czy Jolanta Janson z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Doceniono nie tylko osoby ale także wydarzenia, które wyróżniły się na modowym rynku Podkarpacia. Laureatów wybrała kapituła i internauci.

Podkarpackie Nagrody Mody Fotograf 2013  dziękujemy, sama nominacja to spore zaskoczenie... jest przecież wielu dobrych, bardzo dobrych którym na pewno należała się bardziej. A sama wygrana to już szok  więc ukłony w stronę kapituły: Iwona Kossman, Joanna Jałowiec, Halina Niemczyk oraz Ilona Adamska... dziękuję bo cieszy, motywuje i zobowiązuje! To nie tylko moja zasługa, dziękuję za głosy, współpracę, wsparcie  wszystkim!
... i świetny wieczór w rewelacyjnym towarzystwie

Nagrody przyznano w ośmiu kategoriach plus nagroda specjalna. 

Pierwsze Podkarpackie Nagrody Mody 2013 otrzymali:

Wydarzenie Mody - Rzeszów Fashion Weekend Millenium HALL
Osobowość Mody - Hubert Stanisław Bisto
Brand Mody - May Way 
Sztandar Mody - Modna Telewizja
Debiut Rynkowy - May Way 
Fotograf Mody - Grzegorz S. Malinowski
Projektant Mody - Ewelina Dec
Moda & Uroda - Wszystkim wBrew
Nagroda Specjalna Nadzieja Mody - Katarzyna Król

Fotograf Mody Roku - Grzegorz S. Malinowski Studio Malin, sesje fotograficzne, fotografia ślubna, studio fotograficzne Rzeszów, fotografia komercyjna. Dziękujemy!

Dodaj komentarz