O nas

Dziękujemy za wizytę na naszej stronie, naszą misją jest tworzyć fotografie dla wymagających. Jeżeli szukacie fotografa który potrafi uchwycić i zatrzymać w kadrze najważniejsze chwile z Waszego życia to jesteście we właściwym miejscu.  Kochamy to co robimy i fotografia dla Nas to nie tylko praca, to także pasja, oraz sposób na życie. Fotografia to cały Nasz świat, więc zawsze staramy się aby Nasze prace były dla Was formą osobistej pamiątki, wyjątkowym prezentem, cytatem z okresu w życiu czy osobistą myślą z danego dnia, którą możemy podzielić się z innymi bądź zachować dla siebie. Do każdego reportażu, sesji, spotkania  podchodzimy indywidualnie.

StudioMalin oprócz Nas, to także magiczne i pełne niespodzianek miejsce, profesjonalnie i nowocześnie wyposażone studio fotografii. Na 100 metrach kwadratowych powierzchni  stworzyliśmy komfortowe i idealne warunki do twórczej pracy. StudioMalin to nie tylko nowoczesny sprzęt fotograficzny, oświetlenie, tła, inspiracje czy cyklorama, to także wygodne i przytulne miejsce do spotkań oraz pyszna kawa na którą zapraszamy, aby przy niej porozmawiać o Naszej pracy, pasji i wysłuchać Państwa oczekiwań, potrzeb i wymagań.

Zajmujemy się fotografią ślubną, portretową, komercyjną, wykonujemy sesje rodzinne oraz budujemy profesjonalne portfolia dla modeli i modelek. 

Realizujemy sesje zdjęciowe oraz reportaże fotograficzne w każdym miejscu w Polsce oraz w Europie, Rzeszów, Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Paryż, Londyn, Mediolan. 

Jesteśmy członkiem Zrzeszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych. Warto wiedzieć, że każdy przyjęty do ZPFS fotograf ślubny prowadzi legalną działalność, posiada doświadczenie zawodowe w pracy jako fotograf , profesjonalny sprzęt fotograficzny, oraz ma certyfikat ukończenia kursów liturgicznych, który jest wymagany przy wykonywaniu zdjęć w obiektach sakralnych. Wszyscy członkowie ZPFS przeszli również weryfikację pod kątem szeroko rozumianej jakości wykonywanych zdjęć.

To wszystko Nas wyróżnia, mówią też o tym wszystkim Nasze fotografie. Jeżeli interesuje Was fotografia ślubna, sesja portretowa, zbudowanie profesjonalnego portfolio czy sesja rodzinna lub dziecięca to dzwońcie natychmiast!!! Dojedziemy do Was, lub zaprosimy do naszego studia fotograficznego.

                                        Weronika i Grzegorz Malinowscy Studio Malin Najpiękniejsza Fotografia Ślubna 

 

To My Tworzymy Fotografię!